Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/ekrublog/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/ekrublog/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600
Istanbul'da Restoran önerim: Koru Istanbul Kuruçeşme - Ekru Blog
koru-istanbul-ekrublog

Istanbul’da Restoran önerim: Koru Istanbul Kuruçeşme

İstanbul Beşiktaş-Kuruçeşme’de iki köprünün arasında müthiş bir manzaraya sahip Koru Istanbul, gittiğim en iyi restoranlardan biri. Yol kenarında bulunan Koru Istanbul ilgimi çekip içeri girdiğimde umduğumdan daha kaliteli bir yerle karşılastım. Kapıda sizi karşılayan ve istediğiniz en uygun yere geçmeniz için yardımcı olan biri bulunuyor ve kendinizi özel hissettiriyorlar. Gayet sakin ve hoş dekore edilmiş bir restoran. Bundan dolayı kendinizi rahat hissedebiliyorsunuz.

koru-disardan

Koru Istanbul Kuruçeşme

koru-istanbul

Koru Istanbul – Restoran

Sabah kahvaltı ile başlayıp tüm gününüzü orada geçirebilirsiniz. Kahve, tatlı, yemekler, içecekler ve nargileleri ile ayrı ayrı başarılı ve kaliteli bir menüleri var. Serpme kahvaltılarında peynir çeşitleri ve kuymakları çok hoşuma gitti. Serpme kahvaltı’nın içinde reçel ve zeytin olmaması kötü yanı. Ama ona rağmen iki kişi için gayet doyurucu bir kahvaltı oldu.

koru istanbul kahvaltı

Koru Istanbul – Kahvaltı

Kahvaltınızı yapıp restorandan çıkmayı düşünmeyin. Bir duvar dolusu kitap seçenekleri arasından mutlaka size göre bir kitap vardır. Kitabınızı alın ve terasta güzel boğaz manzarasına karşı ve çay eşliğinde kendinize zaman ayırın.

Kahvaltı dışında yemekleri ve tatlıları da çok başarılı. Özel yemekler için doğru bir seçim olabilir. Kahve çeşitlerini de denemenizi tavsiye ederim.

koru istanbul gece

Koru Istanbul – Teras

Koru İstanbul’da bunların dışında düğün, kına veya toplantılar gibi özel organizasyonlar da yapılıyor. Çalışanları tecrübeli ve güler yüzlü, manzarası muhteşem, yemekleri başarılı bir yer arıyorsanız Koru Istanbul gidilmesi gereken bir yer.

Zomato'daki yeme-içme maceralarıma göz at!

Koru İstanbul Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Facebook Yorumları

Bir Cevap Yazın