Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/ekrublog/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/ekrublog/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600
Rahat ve Şık Gelin Ayakkabısı: Marcatelli - Ekru Blog
marcatelli ekrublog

Rahat ve Şık Gelin Ayakkabısı: Marcatelli

Düğün hazırlıkları arasında önemli yer alan gelinlikten sonra akla gelen ilk şey gelin ayakkabısıdır.

O gün hayatınızın en heyecanlı ve güzel günü olduğu kadar çok da yorucu geçiyor. Bu yüzden belki de en önemli şeylerden biri seçtiğiniz ayakkabıdır. Hem güzel olsun hem de rahat olsun isteriz.

Gelin ayakkabısı için internetten araştırma yaptığımda karşıma bir Türk markası olan ‘Marcatelli’ çıktı. Farklı modellerde ve renklerde olan ayakkabılarının özelliği rahatlığıydı. Gelinlik provasında etek boyunu tespit edebilmek için ayakkabıyı da erkenden almam gerekiyordu.

Klasik beyaz mı renkli mı? Yüksek topuk mu dolgu topuk mu?

Gelinlik zaten bembeyaz, ayakkabı renk katsın diye düşünerek toz pembe, yüksek topuk bir model seçtim. Dedikleri kadar rahattı gerçekten de! Önemli olan da buydu. Gelinlik provalarında uzun süre ayakkabı ile ayakta kaldığım için rahatlığından emindim:)

Düğün günü saatlerce ayakta kaldım, dans ettim. Ayrıca fotoğraf çekiminde de neredeyse 5 saat giydiğim ayakkabılarım hiç rahatsız etmedi. Fotoğraflara da ayrı renk kattı:)

Tüm gelin adaylarına tavsiye ederim Marcatelli’yi. Klasik veya sıra dışı her tarza uygun rahat gelin ayakkabıları için şiddetle öneriyorum. Online Alışveriş (www.marcatelligelin.com) imkanı da sunan Marcatelli’nin mağazaları da Türkiye’nin birçok yerinde var. (Not: ayakkabıların her modeli her mağazada olmadığı için uzak bir mağazaya gitmeyi düşünürseniz mutlaka önceden arayıp sorun;) )

Birkaç modeli aşağıda sizinle paylaşmak istiyorum:

marcatelli pembemarcatelli beyaz klasikmarcatelli toz pembemarcatelli fuşya

 

Soru ve görüşleriniz için yorumlarda görüşmek üzere. İyi günler dilerim:)

Facebook Yorumları

2 Comments

Bir Cevap Yazın